Muzikos ir pramogų festivalis „Radistai Village'16“

Čia galima parašyti apie švenčių vykstančius anonsus.
Vartotojo avataras
Darius
10
10
Pranešimai: 343
Užsiregistravo: 2016 Vas 16 16:55
Šalis miestas: Širvintai
Jūsų transporto modelis: HYMER B514

Muzikos ir pramogų festivalis „Radistai Village'16“

Geg 2016 24 15:26

Standartinė Darius » 2016 Geg 24 15:26

phpBB [media]


Oficialiai patvirtina, kad elektroninės muzikos, juoko ir pramogų festivalis „Radistai Village'16“ vyks prieљpaskutinį liepos mėnesio savaitgalį. Kaip ir pernai, taip ir љiemet, visur spėjantys, paљėlę ir fantastiљki nerealieji Radistai Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius kviečia љėlti tris dienas ir dvi naktis: Lietuvos vasaros festivalių sezono fenomenu tapęs „Radistai Village’16“ Obuolių saloje griaudės liepos 22–24 dienomis.

Pernai vykęs Radistų festivalis sulaukė iki љiol neregėto dalyvių dėmesio. Susidomėjimas renginiu virљijo visus lūkesčius. Tai patvirtino ir kompanija „Google“, paskelbusi metinius paieљkų ir vaizdo klipų perћiūrų svetainėje „Youtube“ rezultatus: populiariausių renginių lietuvių paieљkose sąraљe „Radistai Village“ uћėmė 5 vietą.

„Aљ kartais įsiћnybiu sau ir pamąstau, ar tikrai nesapnuoju – mes su Rolandu turime savo nuosavą Radistų festivalį. Tai mūsų didћiausios svajonės iљsipildymas. Kasmet vis geriau, kasmet vis daugiau ћmonių prie mūsų prisijungia ir љis festivalis auga beprotiљku tempu“, – sako Jonas Nainys.

„Muzikine prasme љie metai yra pasakiљki. Prieљ festivalį iљleisim antrąjį Radistų љokių muzikos albumą, kurį pristatysim ir Obuolių saloje“, – Jonui antrina Rolandas Mackevičius. „Festivalis vyks liepos mėnesio pabaigoje, bet mes jau atlikome visus namų darbus ir labai laukiam visų mūsų klausytojų ir draugų“.

Festivalio „Radistai Village‘16“ dalyvius љiemet dћiugins per 40 garsiausių muzikos atlikėjų ir grupių iљ viso pasaulio ir Lietuvos. Trijose festivalio scenose bus sumontuotos įspūdingos dekoracijos, didћiuliai ekranai ir galingi lazeriai, pati moderniausia įgarsinimo ir apљvietimo technika, spec. efektai. Lankytojų lauks begalė pramogų ir gera nuotaika. Organizatoriai neslepia, kad љių metų renginys taps vienu geriausiu festivalio istorijoje.

Pirmuosius pigesnius bilietus į atskiras festivalio dienas arba visą festivalį jau galima įsigyti visose „Bilietų pasaulio“ kasose ir internetu. Mėgstantiems komfortą skirtas ypatingas pasiūlymas – VIP bilietai. Juos įsigiję lankytojai turės atskirą įėjimą į festivalį, specialią pakylą su tiesioginiu vaizdu į sceną ir atskirą VIP barą. Pigesnių bilietų skaičius ribotas. Nuo balandћio 1 dienos bilietai brangs.

Festivalį „Radistai Village '16“ kartu su Radistais rengia didћiausias Baltijos љalių koncertų organizatorius „Live Nation Lietuva“, љįmet Vilniuje surengsiantis љokių muzikos festivalį „Summerburst Baltic“, sero Eltono Johno, retro muzikos ћvaigћdћių „Postmodern Jukebox“ ir „Palast Orchester“ koncertus, Kaune – garsiosios roko grupės „Muse“, metalo titanų „Iron Maiden“, popћvaigћdћių Mariah Carey ir Janet Jackson pasaulinių gastrolių љou.

Renginio nuoroda

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių