Lenkai jau kviečia

Čia galima parašyti apie švenčių vykstančius anonsus.
Vartotojo avataras
Vytautas.Ž
10
10
Pranešimai: 308
Užsiregistravo: 2016 Vas 18 19:30
Šalis miestas: Vilnius
Jūsų transporto modelis: Challenger

Lenkai jau kviečia

Gru 2017 13 10:29

Standartinė Vytautas.Ž » 2017 Gru 13 10:29

Swidnicki Caravanning ralisspausdinti antrinį puslapį į PDF
KELIONĖSPrieš 2 dienas 11/11/2017, ~ administratorius

Pav. OSiR Swidnica

Puslapis 1 iš 1
Mes žinome ralio programą, kuri vyks 2018 m. Rugpjūčio 4-12 dienomis. Kviečiami tiek klubai, tiek individualūs turistai. Vieta: Swidnica, kempingas Nr. 231.

Žemiau pateikiama išsami ralio programa:

04/08 (šeštadienis), ne 12.00 val. - ralio biuro atidarymas, priėmimo įgulos,
05.08 (sekmadienis) - prašymų dėl kelionių gavimas, laikas naudotis savo nuožiūra,
06/08 (pirmadienis), ne 9.30 - ekskursija Svidnicos (rinkoje, įskaitant Rotušės bokšto, senųjų prekybos muziejus, Taikos bažnyčia, Katedros); 14.30 - WORD Wałbrzych (informacija apie eismo situacijas, demonstravimas); val. 17.00 val. - oficialus ralio atidarymas (susitikimas su miesto ir valdžios atstovais, taip pat grilio ir muzikos organizatoriais iki 22.00 val.)
07-11,08 (antradienis, trečiadienis, ketvirtadienis, penktadienis, šeštadienis) - agility žaidimai ir konkursai ralio, demonstravimo gelbėjimo ir pirmosios pagalbos baseinu dalyvių, taip pat kelionių grupėms (min Applications 30 žmonių Vroclavas, Świebodzice Żarów. ) ir individualus.
12/08 (sekmadienis), ne 12.00 - oficialus posėdžio uždarymas, ralio biuro uždarymas.
Organizacinės pastabos
Ralio dalyviai yra susipažinę su stovyklavietės taisyklėmis ir laikosi šių taisyklių. Atžvilgiu dėl dalyvavimo ralio mokestį dalyviai turi teisę pasilikti stovykloje, nustatant transporto priemonės ir kempingas įrangą (automobilis, priekaba, kemperis, motociklų, palapinė), prijungti elektros, naudojant įrangą Kempingų ir baseinas ant jų ID pagrindu ir dalyvauti ralio programoje. Turistai, kurie pasiekia stovyklą prieš mitingą ir kurie išliks stovyklą po jo užbaigimo, už tas dienas mokami apsistojantys kempingo registratūroje.

Paraiškos dalyvauti ralyje turėtų būti pateikiamos iki birželio 30 d. Bet kokia forma raštu (laišku ar elektroniniu paštu), nurodant dalyvių vardus, pavardes ir amžių (įgula yra ne daugiau kaip 2 suaugusieji + 3 jaunesni nei 18 metų). , Susirašinėjimas turi būti nukreiptas į: Kempingas Caravaning Klubas Świdnica - Bronisław Bienkiewicz, 58-100 Swidnica, ul. K. Pułaskiego 1/16, e-mail: bronekbienkiewicz@onet.eu, telefonas: 504 255 735.

Žymos: CCK Swidnica , Swidnica , zlotas

Vartotojo avataras
Vytautas.Ž
10
10
Pranešimai: 308
Užsiregistravo: 2016 Vas 18 19:30
Šalis miestas: Vilnius
Jūsų transporto modelis: Challenger

Re: Lenkai jau kviečia

Gru 2017 13 10:35

Standartinė Vytautas.Ž » 2017 Gru 13 10:35

PZM Travel: suplanuotos kelionės 2018 m. Sezono metuspausdinti antrinį puslapį į PDF
KELIONĖSPrieš 3 dienas 09/12/2017, ~ administratorius

Puslapis 1 iš 1
Atsakydama į daugelį potencialių dalyvių užklausų, "PZM Travel" šiandien paskelbia savo pasiūlymą organizuoti karavanų keliones su piloto, trenerio ir vietos vadovu. Kitų metų susitikimų pagrindinė kryptis bus Italija.

Gegužės mes planuojame kelionę į Milaną , kurio metu Lenkijos kelionė bus aplankyti Milanas, Turinas ir gražus kalnų ežeras Como - aiškina Cezary Kasprowicza generalinis direktorius PZM Kelionės.
- Pagrindinis kruizinio sezono įvykis - " Europa Rally" , kuris vyks Toskanoje, stovyklavietėje "4 * Park Albatros".
Čia mes organizuojame savo grupei vasaros ekskursijas po garsiuosius Florencijos, Pizos ir Sienos miestus.
Po ralio Europa ralio, galite pereiti į kitą kruizinių kelionių į dviejų pasirinktų kryptimis:
1. ant Cote d'Azur Prancūzija (išvykų Monakas, Nica, Kanai, Antibes) Pagal Genuja
2. pietų Italijos į Romą (Roma turai, Vatikano).

- Kaip ir kiekvienais metais, kviečiame Jus taip pat birželio ralio srityje Adria ralio Kroatijoje: pusiasalis, kempinge Park Umag. Rugpjūčio mėn. Kviečiame į 87-ąjį FICC Rallye , kuris vyks Vokietijoje Berlyno šiaurės vakarų pakraščiuose. Renginio metu siūlome autobusu iš Lenkijos turą, kurio metu galės ištirti svarbiausius taikikliai Berlyno Potsdamo ir Magdeburge.
O kas apie sezono pabaigą?

- Pasibaigus sezonui, mes susitinkame gražioje Slovakijos Pieniny scenoje, esančioje 22 Dahlia Rally. Tada mes siūlome pasimėgauti į SPA poilsiui į vieną iš Vengrijos kurortinių su terminiais vandenimis Hajduszoboszlo arba Hajdúböszörmény.
Tinklalapyje www.pzmtravel.com.pl yra 2018 m. Sezono kalendorių, skirtų karavanų renginiuose , ir susitikimų aprašymus. Kainoraščiai ir išsami programa vis dar rengiami, tačiau galite iš anksto užsisakyti savo vietą.

Tai leis mums įvertinti, kokie pasiūlymai labiausiai domina. Kalendorius pateikia kombinuotus gegužės renginių maršrutus į Italiją ir Prancūziją. Žinoma, maršrutai yra tik pasiūlymas sujungti keletą susitikimų. Kiekvieną iš renginių galite užsisakyti atskirai. Renginiai vyks mažiausiai 20 dalyvių grupei - prideda mūsų pašnekovas.

Verta pažymėti, kad visuose aukščiau paminėtuose turistiniuose renginiuose dalyviai yra apdrausti nelaimingų atsitikimų draudimu ir KL, taip pat į Turizmo garantijų fondą mokamas 10 PLN įnašas pagal naujojo turizmo įvykių įstatymo nuostatas.

Pilotai yra Marek Płończak ir Piotr Pelka.

Žymos: PZM Kelionės , Milanas , Italija , ekskursijos , kelionės su nuotolinio valdymo pulteliu , kempingas , Europa , aukso ,


Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių